O NÁS

Firma Renou byla založena v roce 2005, ale již z dřívějších dob máme zkušenosti s údržbou a opravami v oblasti eurooken získané při zaměstnaneckých poměrech u renomovaných výrobců oken a vchodových dveří.

Hlavním zaměřením firmy jsou opravy povrchové úpravy oken, dveří a zimních zahrad a to po všech možných druzích poškození (jako např. poškození při stavebních pracích, mechanická poškození např. kroupami aj.) a renovace povrchové úpravy po letech tj. doplnění barevného filmu s odstraněním běžných závad vzniklých během užívání oken. Renovaci provádíme nástřikem silnovrsvé lazury tlakovým zařízením na místě obdobným postupem jako ve výrobním závodě bez znečištění okolních ploch. Pokud není nástřik možný, používáme oproti běžným postupům speciální pomůcky k natírání, které minimalizují na finálním povrchu viditelnost ručního zásahu.

Působíme po celé České republice a Slovensku, několik zrealizovaných akcí máme i v Německu a Švýcarsku. Spolupracovali jsme již s mnoha předními českými výrobci eurooken a dveří ( jako např. Vekra-okna, PKS-okna, Dare – eurookna, TP Eurookna, AZ Ekotherm, AQ okna a další.)

Spolupracujeme s dodavatelem průmyslových nátěrových systémů povrchových úprav eurooken a vchodových dveří Glasurit a Sikkens firmou VBH s.r.o., která rovněž zajišťuje proškolování našich techniků o novinkách v oblasti nátěrových hmot.

Vzhledem k dlouholetým dobrým praktickým zkušenostem běžně používáme materiály od firem: Glasurit, Sikkens, Den Braven máme však i zkušenosti s jinými materiály používanými českými výrobci pro povrchovou úpravu a kompletaci eurooken.

auto

o_nas_3

o_nas_2

o_nas_1

certifikat_kadlec

certifikat_kadlec_sikkens